KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15396328
nr 1539 6328
Blandteknik
Oidentifierad konstnär. Monogramsignerad, blandteknik, yttermått inklusive ram: 21x24 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
500 kr
måndag 8 maj 2023
kl 19:34:21
250 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr (Budbetjänt)
450 kr